środa, 18 sierpnia 2010

Wymianki efekty namacalne :)

Otóż miał być dzisiaj tylko post o kotku znajdzie malutkim i biednym , no ale dzięki Ksenii jest wpis dzisiaj drugi . KOCHANA KSENIU miały być chabry................... przyszła przesyłka ........................otwieram,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, a tam przecudnej urody pudełeczkotak więc ucieszona  tym dodatkowym prezentem zaglądam ci do środka żeby szybko chabry na szyi powiesić a tu patrzę i co widzę .............toż to nie tylko chabry do mnie przyleciały od cudnej osóbki ale maki takie cudne wiosenne i letnie i łańcuszek żeby było je na czym nosić . Kochana moja, będą jak znalazł w zimie kiedy kwiatów brak i nostalgia biała .. szara zimowa mnie dopada . To cudnie poznać kogoś tak miłego i życzliwego popatrzcie jak obdarowana dzisiaj jestem i pozytywna energia do mnie przypłynęła


Kseniu sprawiłaś mi WIELKĄ radość i uściskać bym mocno Ciebie chciała i szkoda że tak daleko jesteś kochana . A teraz niecierpliwie czekam na Twoją reakcję ( i liczę że dodatek do chusty rozbawi cię i spodoba się także,  a i przyda się troszkę no a poza tym przypomni Ci jak mi podpowiedziałaś sama osobiście co ci się marzy ... a marzenia się spełniają ) 

Coby robótkowo zakończyć na drutach trzy chusty czwarta w planach a w dalszych planach co.........................jak sądzicie chusty, chusty ,chusty  no jak to powiedziała jedna koleżanka miła jak szaleństwo to szaleństwo hehehehehe

2 komentarze:

  1. A ja wiem a ja wiem ale nie powiem:):):)
    Niespodzianka dla Ciebie bajkowa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cóż mogę powiedzieć.... dzięki wielkie Bernadko, fajnie czasami sobie dać trochę radochy i wiary w ludzi:) ściskam Cię ciepło! Czekam na te cuda Twoje z niecierpliwością ;)

    OdpowiedzUsuń

Witam , wszystkie komentarze są moderowane , Twój komentarz pojawi się zaraz po tym jak go odczytam. Pozdrawiam Bernadetta .