środa, 7 maja 2014

Bluza

Chwilkę mnie znowu nie było , ale na drutach spokój ostatnio , brak czasu i weny zupełny , no tak mama po złamaniu i operacji wymagająca :( dużo pomocy , chęci brak . Zmęczenie i przemęczenie pracą i nowe wyzwania czekające na mnie od przyszłego tygodnia zabierają maksimum i na blog czasu zaczyna brakować . Tym razem chcę się pochwalić dzieciątka zdolnościami . Dzieciątko zwane w domu Natalią , Laką lub Alaską, na codzień zajmujące się z pasją fotografią zajęło się teraz projektowaniem grafik na ubrania . I co ciekawe odziedziczyło pasję po mamie b także projektuje sobie spodnie SAMA ( już wkrótce będą one na blogu ) jeszcze nie szyje sama i wszystko zszywam ja czyli jestem tylko szyjącym z tym duecie . Rzeczy można będzie sobie w niej zamówić , tak samo jak projekty nadruków na bluzy czy bluzeczki . Cieszy mnie że chce się jej chcieć i odszywam to co stworzy z pasją :)

4 komentarze:

 1. Brawo Alaska!!! Niech dzieciatko dalej tworzy, bo ma Talent! Ipomysl na taaaaka bluze! Tym mojej córci. Gratulacje Natalia!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo zdolne masz dziecię.
  Pozdrawiam ciepło Dorota

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulują zdolnego potomstwa:)

  OdpowiedzUsuń

Witam , wszystkie komentarze są moderowane , Twój komentarz pojawi się zaraz po tym jak go odczytam. Pozdrawiam Bernadetta .