poniedziałek, 20 grudnia 2010

Wyniki Candy

Otóż i wyniki Candy , A szczęśliwym Wygranym jest .................................................mordka !!!!!
Oczekuję na kontakt na gg lub na maila .
Kolejna zabawa niebawem :)
A jutro premiera nowego kaszkietu .

5 komentarzy:

 1. Rany nie wierzę - niech mnie ktoś uszczypnie - wchodzę sobie na bloga żeby obejrzeć nowości u innych i czytam ... czytam ... sobie i co widzę - mordka wygrała - szok nie wierzę serio, cieszę się niezmiernie - już sśę maila - gdyby nie doszedł to szukaj w spamie lub w śmieciach bo tam często lądują moje maile - nie wiem czemu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje serdecznie Mordce. Będzie teraz miała cieplutkie łapki. Mam pomysł na promocję Twojego produktu. Nie tylko dla zakochanych, choć to romantyczne, ale bardziej praktycznie. Dla mam z dziećmi. To męka trzymanie takiego 2-3 latka za łąpę w rękawiczce. Dziecko się opiera lub przewraca rękawiczka jego lub Twoja się zsuwa. Ostatnio moja - taka już 6-latka na spacerze przemoczyła rękawice (rzucanie śnieżkami). Był mróz więc zaczęła płakać. Jedną rękę mogła trzymać w kieszeni, ale z drugą musiałam ją trzymać. Wsadziłam więc jej i swoją rękę do mojej kieszeni, trochę dla niej za wysoko i niewygodnie. Pomyślałam wtedy o Twoim pomyśle, z nim wszystko byłoby prostsze. Mam nawet hasło: "Dla każdego, kogo kochasz."

  OdpowiedzUsuń
 3. Mordka, gratuluję wygranej :-))) Liczyłam, że może mnie komputer wytypuje ale...wytypował Ciebie ;-) Może ja będę tym "nr 15" następnym razem....Pozdrawiam, Ulesia

  OdpowiedzUsuń
 4. ależ było blisko noooo :( ale przynajmniej będę misiowi marudzić, że mi zimno i jakby nie ma wyjścia - będzie mnie grzać :D
  graty dla zwyciężczyni

  OdpowiedzUsuń
 5. Bajecznych Świąt:)
  Pozcrawiam Lacrima

  OdpowiedzUsuń

Witam , wszystkie komentarze są moderowane , Twój komentarz pojawi się zaraz po tym jak go odczytam. Pozdrawiam Bernadetta .