środa, 14 lipca 2010

Konkursowy obrus olbrzym

Teraz jedna z moich starszych prac . Konkursowy obrus z forum u maranty . Konkurs świąteczny w 2007 roku wygrał o włos . Mam go do tej pory chodź było na niego wielu chętnych ( oczywiście na prezent bo jak chciałam go sprzedać to każdemu wydawał się być za drogi ) życie twórcy rękodzieła bywa trudne i tekst który nauczyłam się właśnie razem z asertywnością jest mało miły i brzmi  :.................jak byś potrafiła to sobie zrób . Może nie jest to miłe ale ja poświęcam dla tej pracy swój czas nici też nie mam za darmo a jesli ktoś chce mieć za darmo to przecież nic trudnego ..... też kiedyś musiałam pokonać wiele trudności i nauczyć się szydełkować , robić na drutach czy też frywolitkować . teraz dla siebie mogę zrobić wiele rzeczy za darmo :) ( za cenę czasu czyli wcale nie za darmo )

Troszkę może zła dzisiaj jestem ale ten upał mnie wykańcza .

7 komentarzy:

 1. Obrus piękny. Widziałam go na forum u Maranty. Szkoda, że ja wcale nie jestem asertywna i nie umiem odmawiać...Pozdrowienia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny obrus! Swoją pracę trzeba cenić.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. O Boże, ile to jest pracy! Podziwiam :-) Głowa do góry, podobno idzie ochłodzenie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamietam go ... moja praca zajeła 3 miejsce:):):)
  Trzeba się cenić ja za darmo mogę nauczyć szydełkowania!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacja!
  Chylę czoła przed taaaaaką pracą.

  OdpowiedzUsuń
 6. O matko! naprawdę piękny. To fakt swój czas i pracę trzeba cenić.

  OdpowiedzUsuń

Witam , wszystkie komentarze są moderowane , Twój komentarz pojawi się zaraz po tym jak go odczytam. Pozdrawiam Bernadetta .